Jakie Kwiatowy Wody Wybrać W Zależności Od Swojego Typu Skóry?

Uncategorized

Kwiatowy wody, lub, jest jednym z głównych składników w wielu kosmetykach. Te kwiatowe wody, które są mniej skoncentrowane niż olejki eteryczne pochodzą z destylacji roślin, ale są one nadal nasycony aktywnymi składnikami, które dają im łagodzący, oczyszczający, tonik i właściwości. Wybrać kwiatowa woda nadaje się do charakteru twojego naskórka.

Flower woda dla mieszanej i tłustej skóryFlower woda dla mieszanej i tłustej skóry

Do regulacji nadmiaru charakterystyka sebum skóry tłustej, najlepiej na rzecz, które pozwolą oczyścić skórę. Naprawdę, skórki, mieszane z tłuszczem, jak zwykle, szybko zarastają.

Lawenda flower woda-to doskonałe narzędzie do oczyszczania, bo oprócz tego, aby uwolnić skórę od zanieczyszczeń, ono również będzie uspokajać.

Z drugiej strony, kwiatowa woda tymianku, linalol, w dodatku do swój antybakteryjne cnoty, siła regulacji sebum.

Co wybrać dla skóry suchej?

Jeśli tylko dwoje, chciałbym zauważyć, pomarańczowych i różowych kwiatów, z pewnością będzie najbardziej odpowiedni kolorów dla skóry suchej.

Naprawdę, jak mają doskonałe właściwości nawilżające i kojące właściwości, które pozwalają zrównoważyć suchy naskórek.

Jeśli skóra twarzy jest podrażniona, to lepiej dać pierwszeństwo wodzie z geranium, który, między tym, łagodzi swędzenie i lekkie zapalenie skóry.

Z tego powodu, wody również może okazać się bezcenne, ponieważ ona pozwala zmiękczyć naskórek posiniaczone od braku sebum i nawilżenia.

Kwiatowy wody dla skóry z trądzikiemKwiatowy wody dla skóry z trądzikiem

Pożegnaj się z zaskórnikami i innymi przyciskami, które psują twoje życie! Z wodami kwiatowymi, możesz skorzystać alternatywę dla przezwyciężenia problemów skóry.

Jałowiec, Grenlandia leedon, szlachetnego Laurowy, leczniczych szałwii, z drzewa herbacianego … tam wiele jest w stanie usunąć skórkę od trądziku.

Oprócz regulować wydzielanie sebum, większość z nich oczyszczają skórę, nie podrażniając naskórka.

Alergia-wrażliwa skóra również kwiatów i wody

Niektóre naskórka tak wrażliwe, że są one tylko wspomagają zastosowanie bardzo rzadkich produktów kosmetycznych. Jeśli nauczyłeś się w tym opisie, musisz spróbować: czystek wody lub niemiecki Rumianek .

Oba są znane ze swoich kojące i uspokajające cnoty. Faktycznie jest uszkodzony lub nawet urazy skóry, niektóre doskonałe uzdrowienie. Dotyczy to, w szczególności, z melisy, rumianku lub cyprys.

Wodach kwiatowych dla skóry dojrzałejWodach kwiatowych dla skóry dojrzałej

Dla dojrzałej skóry ma specyficzne potrzeby, które można zaspokoić na wiele kwiatów i wody. Aby skorzystać z tonizujące, kory cynamonu będzie idealny, podczas gdy dzikie paczula będzie bardziej odpowiedni dla jego leki obkurczające błonę śluzową i regenerujące właściwości.

 

Aby spowolnić starzenie się skóry, kwiatowy wody melisy, szałwii lub róży damasceńskiej, zazwyczaj zaleca się, aby ich właściwości antyoksydacyjne.Przed brązowych plam , zaleca się stosowanie marchew dzika, podczas gdy może być zmniejszona z włoskiej helichryse nie wody.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *