Dolny Twarzy Maski Dla Idealnej Skóry

Uncategorized

Maska lub zamiast kamiennym posągiem, w końcu, z gliny, maseczki do twarzy są naszym najlepszym sojusznikiem dla idealnej skóry. Dowiedz się, jak wybrać idealną maskę dla twojego typu skóry i twojej urody życzenia z naszych porad. Skóry tłustej, mieszanej, suchej, wrażliwej, skłonnej do trądziku … u każdego typu skóry ma swój maska jest dedykowany.

Po co robić regularnie maskę?Po co robić regularnie maskę?

Robi maski jak zastosować krem lub zrobić peeling to zabieg kosmetyczny pomoże zachować młodość skóry. Dobre terminy: raz w tygodniu. W niedzielę na przykład.

Maski do twarzy zwalnia małe wady: ciemny kolor twarzy , błyszczenie, zaskórniki, pryszcze … regulują wydzielanie sebum, uncrust pory, odżywia naskórek. Krótko mówiąc, są to wszystkie są dobre dla przywrócenia połysku na uszkodzoną skórę.

Oczywiście, maska do twarzy odnosi się do dobrze oczyszczoną i czystą skórę. Przed dokonaniem maska do twarzy, nie zapomnij szorował krok. Wybierz według twojego typu skóry, aby uniknąć ataku naskórka.

Jeszcze jeden przydatny krok przed tym, jak zrobić maskę, łaźnia kielich. Pochylić twarz nad miską z ciepłą wodą na kilka minut, aby rozszerzyć pory. Należy uważać, aby nie zanurzyć twarz w ciepłej wodzie, ale tylko, aby umieścić go nad miską, aby cieszyć się wydali par. Maska dostała się coraz bardziej porów.

Większość masek do twarzy nie nakładać na kontur oczu. W tym momencie dano pierwszeństwo dostosowanym wokół oczu , na skórę, bo cienkie i delikatne w tej chwili.

Maska na wybór typu skóry?Maska na wybór typu skóry?

Zanim zdecydujesz się na zakup, produkcja lub zastosowanie maski, poznaj swój typ skóry .

  • Tłustej skóry : należy regulować nawilżenie twarzy.
  • Połączenie skóry : nawilżenie i oczyszczenie są słowa kluczowe.
  • Suchej skóry: odżywiają i nawilżają skórę.
  • Skóry z tendencją do trądziku : disincrust i reguluje sebum z twarzy.
  • Wrażliwą skórę: łagodzi i nawilża skórę.

I dla tych, którzy często są narażone na zanieczyszczenia, wybrać Detox maski do twarzy . Blada kolor może szybko przestrzegane zgodnie z łuną maska do twarzy.

Maska do twarzy: zrobić swój własny salon pięknościMaska do twarzy: zrobić swój własny salon piękności

A jeśli chcesz, aby twoje produkty siebie, Odkryj nasze domowe recepty-maska do twarzy . Jak gotować ciasto, otwierają szafki i wyjąć miód, jaja, awokado, ogórek … domową maskę do twarzy, dostosowane do państwa potrzeb.

Skóry tłustej wybrać maskę na bazie olejku z drzewa herbacianego. Dla skóry, nadaje się do twarzy , kurkuma jest dobrym sojusznikiem, ze względu na jego przeciwutleniające i przeciwbakteryjne.

Mieszane skórki będą wybierać, aby je maska z i miodem. Wrażliwej skóry należy wybrać aloe vera łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia i inne.

Suchej skóry należy stosować maskę, aby nawilżyć naskórek . Do tego wybrać awokado i miodu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *