7 RZECZY, KTÓRE NIGDY NIE POWINNY SIĘ NAKŁADAĆ NA TWARZ.

Uncategorized

7 RZECZY, KTÓRE NIGDY NIE POWINNY SIĘ NAKŁADAĆ NA TWARZ.Zdrowie naszej skóry w dużej mierze zależy od nas. Niezwykle ważne jest, co jemy, jaki styl życia mamy i jak wszyscy pokładamy skórę. Okazuje się, że wiele substancji, które nakładamy na twarz, później może mu zaszkodzić. Chcielibyśmy przedstawić listę składników, których możesz uniknąć.

SYNTETYCZNE BARWNIKI

Syntetyczne barwniki najczęściej spotykane w tanich proszkach, cieniach do powiek, a nawet w. Kosmetyki dobrej jakości oraz zawiera barwników, ale zwykle są one bezpieczniejsze dla człowieka i pojawiają się w znacznie niższych stężeniach. Dlatego warto sięgnąć po mineralnym produktów.

Glikol propylenowy

Glikol propylenowy-substancja nawilżająca, która ułatwia transport składników aktywnych w skórę. Niestety, ubocznym efektem jest zwiększone ryzyko podrażnienia, szczególnie na twarzy. Wskazane jest, aby zastąpić go z naturalnymi косметиками, jak olej lub masło shea

WODOROWĘGLAN SODU

WODOROWĘGLAN SODUWiele online przewodników zwracają naszą uwagę na korzystne właściwości sody oczyszczonej http://echotx.com/hydroface-opinie-cena-forum-krem-gdzie-kupic-sklad-apteka-wizaz/. Jego głównymi zadaniami są rozjaśnianie przebarwień skóry i blizny potrądzikowe. To jednak nie jest dobrym rozwiązaniem. Niestety, soda oczyszczona oraz powoduje podrażnienie skóry. Lepiej unikać go w pełni.

SOK Z OWOCÓW CYTRUSOWYCH

Cytryna lub sok cytrynowy często używają w domu осветляющих maskach do twarzy. W sumie, z powodu dużej ilości witamin, zawartych w cytrusowych, mamy tendencję, aby umieścić je na pierwsze miejsce w chemii gospodarczej. Niestety, wadą tego rozwiązania jest silna suchość i podrażnienie skóry.

DWUFUNKCYJNY

DWUFUNKCYJNYNie trzeba wyjaśniać, dlaczego gorąca woda może uszkodzić skórę. Dusza lub mycia twarzy z wodą w wysokiej temperaturze-to pierwszy krok do odwodnienia i podrażnienia skóry. Najlepszy i najzdrowszy sposób prania za pomocą ciepłej wody.

BŁYSZCZEĆ

Kosmetyki do makijażu z połyskiem lub kremy do twarzy z pasami cząstkami. Niestety, zamiast błyszczącej i błyszczącej twarzy mamy tylko kłopoty. Połysk, zatyka pory, co może prowadzić do poważnych problemów skóry.

PRZETERMINOWANE KOSMETYKI

Są ludzie, którzy korzystają z makijażem, nawet po upływie terminu ważności. Niestety, przeterminowane kremy, serum, szczególnie maski do twarzy, przenoszą szkodliwe składniki na naszą skórę. Jakie są wyniki? To może powodować reakcje alergiczne lub podraŝnienie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *